Největším tajemstvím života je hledání krásy
Zavolejte nám: +420 777 270 706 (poradenství - terapeutka Martina)
Jak se k nám dostanete? Jak se k nám dostanete?
Centrum Zdraví a Krásy ... Vaše cesta ke zdraví a kráse
 

 

Psychologické poradenství

Každý z nás se čas od času ocitneme v nové životní situaci, kterou očekáváme, nebo nás naopak překvapí. Také se někdy potřebujeme zorientovat sami v sobě a hledáme nové možnosti. Jindy nás zajímají různé situace v rodině nebo na pracovišti a snažíme se jim porozumět.

Poradenství, které Vám nabízíme, se zabývá právě těmito okamžiky. V bezpečném, klidném prostředí můžete hovořit o všem, co je pro Vás důležité a s čím potřebujete poradit.

Něco málo o Martině...

Mgr. Martina Salamonová

Když se představuje lidem, říká, že je hodně zaměřena na rodinu jako celek, jako systém, kde souvisí vše se vším. I když hovoří s jedincem, je schopna se s ním bavit o celé rodině a uvažovat i o nich. 
Také s lidmi hovoří o jejich práci a třeba i o vztazích, komunikaci v práci. Také o různých nemocech, protože i tyto mají velký vliv na cokoliv. 
Někdy se stane, že nás zastihnou očekávané i naprosto neočekávané situace a my se s nimi potřebujeme nějak vyrovnat. Také toto je místo, kde Vám Martina poradí.
 
Jako rodinná terapeutka se také zabývá mezilidskými vztahy, komunikací, významnými okamžiky v našem životě a pomáhá hledat pozitivní stránky všeho, s čím se v životě potkáváme. Zároveň podporuje ty, kteří se ke změnám rozhodnou a hledá další cesty a možnosti.
 
Při své práci se opírá o odborné zkušenosti ze své letité praxe a znalostí z psychologie, vzdělávání a poraden, ve kterých působila, působí a se kterými stále spolupracuje.
 

Co můžete očekávat?

Respekt, toleranci, naslouchání, diskrétnost, ochotu pomoci a pokud  bude zapotřebí i nějaké rady. Věříme, že každý zná způsob, jak věci řešit, jen si potřebuje své myšlenky utříbit a rozhodnout se. No a právě v tomto můžeme pomoci.

 

Kde Martinu najdete?

V krásném a klidném prostředí Centrum zdraví a krásy Ruzyně.

 

Kdy se můžeme potkávat?

V současném období v sobotu, na základě Vašeho zavolání a objednání se na tel. 774 773 600 nebo 777 270 706, kdy se domluvíme, zda proběhne individuální setkání (tj. jen vy a Martina), či párové (tj. s nějakou další osobou).

 

Jak často se můžeme potkávat?

V případě, že se budete potřebovat pouze zorientovat ve Vaší situaci  a nebudete se dále chtít potkávat, můžeme nabídnout jednorázovou konzultaci. Pokud máte zájem o opakovaná setkávání, je to ideální forma. Frekvenci setkávání si pak domluvíte individuálně podle Vašich potřeb a společných časových možností. Pokud se rozhodnete pracovat intenzivně, ideální je setkávání co 2 až 3 týdny.

 

PORADIT SE NENÍ OSTUDA. Pomoc existuje, stačí si jen říct "Chci s tím něco dělat!".

 

 

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

777 270 706 (terapeutka Martina)

CENÍK

Těšíme se na shledání a Vaši důvěru v naše služby.