Největším tajemstvím života je hledání krásy
Zavolejte nám: +420 773 212 298 (nutriční terapeutka Eva)
Jak se k nám dostanete? Jak se k nám dostanete?
Centrum Zdraví a Krásy ... Vaše cesta ke zdraví a kráse
 

 

Výživové poradenství

Z každé strany slýcháme, co nesmíme jíst.

Každou chvíli se objeví nová zázračná dieta, nová super potravina. A tak zkoušíme, experimentujeme, ale trvalá změna, po které opravdu toužíme, se nedostavuje. Naopak... Hubnutí střídá přibírání, a tak stále dokola. To vše v doprovodu se zklamáním, pocitem vlastního selhání a deprese.

A to je situace, kdy Vám individuální poradenství v oblasti výživy, může pomoci.

Naším cílem je pomoci Vám cítit se zdravě a spokojeně a to prostřednictvím doporučení o stravě a životním stylu. Naší hlavní filosofií je vzdělávání a podpora. Při sezeních Vám naše diplomovaná výživová poradkyně Eva pomůže zorientovat se ve „výživové džungli“. Naučíte se, jak si vybírat v široké škále potravin a sami si sestavit zdravé a vyvážené jídlo s ohledem na váš cíl, a to ať již jste na pracovním obědě, rodinné oslavě či pokud máte jen 10 minut, než poběžíte pro dítě do školky.

 

Jako kvalifikovaná nutriční terapeutka Vám Eva nabídne, mimo klasického poradenství při úpravě váhy, sportovní výživy, výživy v těhotenství a při kojení, i pomoc při existujících zdravotních potížích (např. únava, stres, poruchy trávení, hormonální obtíže, imunitní a kožní problémy, alergie a potravinové intolerance, zvýšený krevní cukr atd.)

 

Nevěříme v držení diet a odříkání, seznamy doporučených a zakázaných potravin, či vážení porcí jídla ani nenabízíme zázračné koktejly a pilulky na hubnutí. Tohle necháváme jiným.

Věříme v sílu vlastního rozhodnutí, kvalitní informace, snahu opravdu něco ve svém životě změnit a podporu lidí kolem.

Průběh konzultací

 

Před prvním sezením budete požádáni, abyste vyplnili dotazník, který obsahuje informace o Vás (jako např. Vaše cíle, životní styl, zdravotní stav a 3-denní jídelníček). Výrazně se tak zefektivní čas Vaší první konzultace a budete mít tedy více času na probrání konkrétních doporučení.*

* Případně lze dotazník vyplnit během první konzultace, nicméně nestihnete probrat vše na jednom sezení a klienty bookujeme na další sezení v intervalu 1 týdne

Úvodní konzultace trvá přibližně hodinu a půl. Během ní projdete dotazník, doplníte případně další detaily, stanovíte cíle a dohodnete další spolupráci. Pak už se budete věnovat konkrétním doporučením.

Následné schůzky jsou většinou v intervalu 2-4 týdny (dle dohody) a trvají jednu hodinu. Slouží hlavně k monitorování Vašeho pokroku, zjištění co funguje, či nefunguje, jak můžete doporučení případně upravit a Vašemu dalšímu vzdělávání.

Součástí konzultace jsou také edukační materiály a vážení na diagnostické váze.

V době mezi sezeními Vám terapeutka ráda zodpoví případné dotazy telefonicky či po emailu.

 

Něco málo o Evě... říká o sobě ...

Ing. Eva Klečková, Dip NNT

Stejně jako mnoho dalších, kteří přišli do této profese, i mě vedly vlastní zdravotní problémy ke zkoumání nutriční terapie jako životaschopné alternativy léčby hlavního proudu. A když jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, že to opravdu funguje, ze zájmu se stalo nadšení. Nutriční terapie mi umožnila převzít kontrolu nad zdravotními problémy a dávalo mi smysl chtít poznat víc. A tak po letech strávených ve financích v Londýnském City jsem se rozhodla vrátit zpět do školy. Po čtyřech letech jsem, řádně zocelena anglo-saským vzdělávacím systémem, dokončila studium nutriční terapie na Natural Healthcare College. Získala jsem nejen diplom, ale i respekt k lidské jedinečnosti a víru v moudrost těla a jeho snahu se uzdravit.

Kvalifikace

2015: Diplom v oboru naturopatické nutriční terapie a roční klinická praxe

2014: Diplom v oboru nutriční terapie

2012: Diplom ve výživovém poradenství

Dále se pravidelně vzdělávám a sleduji poslední výzkum v oboru nutriční terapie a naturopatie. Absolvovala jsem kurz poradce Metabolic balance a v brzké době nabídnu program svým klientům.

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

605 942 738 (nutriční terapeutka Eva)

CENÍK

,